Barion

Čo je BARION ™?

Barion je online platobný sprostredkovateľ, ktorý Vám umožňuje bezpečne a pohodlne platiť online pomocou kreditnej alebo debetnej karty. Zaoberá sa platbami cez webové stránky, mobilné aplikácie a medzi ľudmi.

Tento servis je sprostredkovaý Barion Payment Zrt., ako eminentom e-hotovosti, po dohľadom Maďarskej Národnej Banky. Vydané čislo povolenia pre Barion Payment Zrt. je: H-EN-I-1064/2013.

Bezpečné a pohodlné platby Vašou kreditnou alebo debetnou kartou

Pre uskutočnenie online platby od Vás nevyžadujeme registráciu na našej internetovej stránke. K platbe od Vás potrebujeme len číslo karty, dátum platnosti, rovnako ako  bezpečnostný alebo CVC kód, ktorý je na zadnej časti Vašej karty. Taktiež od Vás požadujeme emailovú adresu, aby ste sa uistili, že môžete sledovať Vaše objednávky.

Taktiež sa môžete zaregistrovať v spoločnosti Barion a uložiť si svoje bankové údaje. V tomto prípade nebudete musieť opätovne zadávať informácie o svojej banke pre Vaše budúce objednávky. Bude Vám postačovať Vaša Barion e-mailová adresa a heslo.

Akceptované kreditné/debetné karty:

  • Mastercard alebo Maestro debetná karta
  • Visa alebo Visa Electron debetná karta
  • Amex kreditná karta

Plaťte pohodlne bez Vašej bankomatovej karty

Ak nevlastníte bankomatovú kartu, tak sa jednoducho zaregistrujte v spoločnosti Barion a pridajte kredit na svoj účet. Môžete tak urobiť bankovým prevodom alebo platbou v hotovosti. Tento kredit môže byť použitý pre online platby alebo prevody.

Je to Zadarmo!

Platba bankomatovou kartou nemôže mať daľšie poplatky pre zákazníka. Registrácia v spoločnosti Barion, používanie Barion mobilnej aplikácie, či príjem alebo prevod peňazí je bezplatný. Rovnako tak nemáme paušálny poplatok.

Sledujte svoje nákupy

Svoje nákupy môžete sledovať pomocou internetovej stránky Barion alebo mobilnej aplikácie. Vaša ebzplatná Barion peňaženka Vás upozorní po každé keď uskutočníte nákup. Barion peňaženka Vám tiež pomáha spravovať vaše finančné prostriedky tým, že vám umožňuje prijímať a prevádzať peniaze.

  

Bezpečnosť je prvoradá

Severy Barion sú chránené Norton/Symantec/Verisign 256bit SSL šifrovaním, čím zabezpečujú proces platby a toho aby tretie strany nemali prístup v Vaším údajom. Pred uskutočnení platby za pokaždé ubezpečte, že ste na zabezpečenej stránke Barion. Adresa zabezpečenej webovej lokality sa vždy zobrazí vo Vašom prehliadači zelenou farbou. V prípade spoločnosti Barion Payment Inc [HU]:

Spoločnosť Barion má certifikát PCI DSS, vyžadovaný od spoločností, ktoré spracúvajú údaje o bankových kartách.Zabezpečenie serverov spoločnosti Barion bolo vyvinuté v súlade s požiadavkami Maďarskej národnej banky.